KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9478445
*
nr 947 8445
Sven Inge Höglund Demonér
(1935-2008), Sverige
Blandteknik, Sven Inge Höglund (1935-2008), "Methaporhos 4", 100x70
Sven Inge Höglund Demonér (Sven Inge Höglund), svensk målare, tecknare och grafiker född i Umeå 1935, död 2008.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 mars 2015
kl 20:48:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/3 19:19:54
1
500 kr
8/3 19:18:02
2
600 kr
9/3 19:24:35
3
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Sven Inge Höglund Demonér
Sven Inge Höglund Demonér (Sven Inge Höglund), svensk målare, tecknare och grafiker född i Umeå 1935, död 2008.
Läs mer om Sven Inge Höglund Demonér
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik sven inge höglund svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
8156 Blandteknik
Per Daniel Holm, Signerad, Holländskt kanalmotiv. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:47
*
Sven Inge Höglund Demonér
Sven Inge Höglund Demonér (Sven Inge Höglund), svensk målare, tecknare och grafiker född i Umeå 1935, död 2008.
Läs mer om Sven Inge Höglund Demonér
nr 947 8445
Sven Inge Höglund Demonér
(1935-2008), Sverige
Blandteknik, Sven Inge Höglund (1935-2008), "Methaporhos 4", 100x70
Sven Inge Höglund Demonér (Sven Inge Höglund), svensk målare, tecknare och grafiker född i Umeå 1935, död 2008.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 mars 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/3 19:19:54 | 1 | 500 kr |
8/3 19:18:02 | 2 | 600 kr |
9/3 19:24:35 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Sven Inge Höglund Demonér
Sven Inge Höglund Demonér (Sven Inge Höglund), svensk mÃ¥lare, tecknare och grafiker född i UmeÃ¥ 1935, död 2008.Läs mer om Sven Inge Höglund Demonér
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik sven inge höglund svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
8156 Blandteknik
Per Daniel Holm, Signerad, Holländskt kanalmotiv. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:47